Stavba:

Novostavba výrobní haly Brit Pet Food k.ú. Červené Záhoří

Novostavba výrobní haly je přízemní, nepodsklepená, se sedlovou střechou s krytinou z trapézového plechu s izolací z pěnového polystyrénu potaženého střešní fólií z měkčeného PVC. Administrativní část je dvoupodlažní, nepodsklepená, s pultovou střechou s krytinou z trapézového plechu s izolací z pěnového polystyrénu potaženého střešní fólií z měkčeného PVC.

Informace o stavbě:

Místo stavby: Červené Záhoří, Chotoviny
Investor: VAFO Praha s.r.o., Chrášťany 94, 252 19 Rudná u Prahy
Zpracovatel projektu: Arch PRO s.r.o., Opletalova 23, 110 00 Praha 1
Realizace: 09/16 – 11/17

Nosná konstrukce objektu výrobní haly a administrativní části je tvořena železobetonovými sloupy a železobetonovými plnostěnnými střešními vazníky, železobetonovými stropními konstrukcemi ve dvou-podlažní části, opláštění fasádními panely z trapézového plechu s výplní z tuhé polyuretanové pěny Kce přístavby ze severní strany výrobní haly o rozměrech 3,02×23,09m je tvořena ocelovými rámy z pro-filů IPE a HEB s opláštěním fasádními panely z trapézového plechu s výplní z tuhé polyuretanové pěny.

Vedle výrobní haly je umístěna areálová typová kiosková betonová trafostanice BETONBAU o výkonu 2x1000kVA a kontejnerová ocelová plynová kotelna s kotlem o jmenovitém příkonu 1443kW – plynová kotelna II. kategorie.

Spilka a Říha s.r.o.
392 01 Soběslav
P. Bezruče 489/II

IČO: 45021309

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, spisová značka C 1363/KSCB.